آخرین مطالب
  
  ورود  آمار بازدید کنندگان
  172امروزmod_vvisit_counter
  168دیروزmod_vvisit_counter
  980این هفتهmod_vvisit_counter
  1004هفته گذشتهmod_vvisit_counter
  4295این ماهmod_vvisit_counter
  5808ماه گذشتهmod_vvisit_counter
  496030کل بازدیدهاmod_vvisit_counter

  امروز: 03 آذر 1396
  

  دیدار سرپرست شهرداری وشورای اسلامی شهر هشترود با رییس دادگستری و دادستان شهرستان هشترود

  سرپرست شهرداری واعضاء شورای اسلامی شهرهشترود از آقایان استادی رییس محترم دادگستری و اسداللهی دادستان محترم شهرستان هشترودجهت عرض تبریک و تقدیر دیدار کردند .

  به گزارش روابط عمومی شهرداری هشتروداعضاء شورای اسلامی شهردر این دیدار ضمن قدردانی از زحمات ، تعامل و همکاری رئیس دادگستری و دادستان شهرستان هشترود با شهرداری وشورای اسلامی شهر اظهار داشتند : مجموعه شورا و شهرداری در تمام بخش‌ها همگام با دادگستری بوده و تمام همت خود را برای حل و فصل معضلات این شهر انجام خواهند داد.

  محمدی سرپرست شهرداری هشترود نیز تصریح کرد: دستگاه قضاء در جامعه از حساسیت و اهمیت خاصی برخوردار است و این مجموعه موجب ایجاد آرامش و آسایش در جامعه می‌شود.

  گفتنی است در این دیدار رییس دادگستری ودادستان شهرستان هشترودنیز در سخنانی ضمن قدردانی از حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و سرپرست شهرداری هشترود، فضای ایجاد شده در شهر را نشانه وفاق و همدلی اعضای شورای اسلامی شهر و شهرداری هشترودبا کلیه مسئولین دانسته و تاکید کردند که هدف از کار و تلاش مسوولین وکارکنان جلب رضایت خداوند متعال و مردم باشد

   

  آخرین به روز رسانی (شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۹)

   

  حفاظت از محیط زیست وظیفه همگانی است .

  سرپرست شهرداری در راستای فرهنگی سازی حفاظت از محیط زیست گفت: این یک وظیفه همگانی است وباید تلاش کرد با مشارکت اقشار مختلف مردم ومسئولان نسبت به حفظ محیط زیست ومنابع طبیعی که به همه تعلق دارد کوشا باشیم .

  به گزارش روابط عمومی شهرداری هشترود :سلمان محمدی در جریان برنامه پاکسازی محوطه محل دفن زباله شهرداری هشترود گفت:وجود پسماند به ویژه پلاستیک های رها شده در اطراف زمین های کشاورزی این زباله گاه مارا برآن داشت تا با همیاری ومشارکت دوستداران محیط زیست نسبت به پاکسازی این محوطه اقدام نماییم .

  ایشان درادامه افزود: بزودی با تکمیل پروسه عملیات عمرانی محل دفن زباله توسط شهرداری هشترود شاهد ازبین رفتن رهاسازی حجم زیاد پلاستیک وتفکیک غیر اصولی زباله دراین مکان خواهیم بود.

  وی خاطر نشان شد :بهترین راه کار برای حفاظت از محیط زیست استفاده واستقبال از همیاری های اقشار مردم است وباید این نوع برنامه ها فرهنگ سازی گردد .

  محمدی گفت : جادارد از اعضاء محترم شورای اسلامی شهر هشترودکلیه عزیزان ودوستداران محیط زیست وگروههای مردم نهاد ازجمله انجمن یاواران توسعه هشترود به خصوص آقایان (حاج نادر فرج زاده ،احمدرضا محمودی ،صمد ملک زاده ،میرارشد فضلی پژوه ( میرارشد خالولی) ) آقای روح اله محمدی ازطرف هیئت وکلای هشترود وباشگاه پرورش اندام آذربایجان وبسیج وسپاه پاسداران ناحیه هشترود،کارکنان وکارگران زحمت کش شهرداری تقدیر وتشکر ویژه نمایم که در جهت فرهنگ سازی وتجلی حفاظت از محیط زیست وظیفه همگانی است د راین برنامه شرکت نمودند .

   

   

  آخرین به روز رسانی (جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۹)

  ادامه مطلب...

   

  برنامه پاکسازی با حضور دوستداران محیط زیست

  آخرین به روز رسانی (پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۶)

   
  تصاویر
  پیوندها

  لینک محلی

  شورای اسلامی شهر هشترود