آخرین مطالب
  
  ورود  آمار بازدید کنندگان
  171امروزmod_vvisit_counter
  168دیروزmod_vvisit_counter
  979این هفتهmod_vvisit_counter
  1004هفته گذشتهmod_vvisit_counter
  4294این ماهmod_vvisit_counter
  5808ماه گذشتهmod_vvisit_counter
  496029کل بازدیدهاmod_vvisit_counter

  امروز: 03 آذر 1396
  

  بازدید سرزده ازواحد آتش نشانی شهرداری هشترود

  سرپرست شهرداری ورییس محترم شورای اسلامی شهر هشترود با معیت کارکنان ازواحد آتش نشانی به صورت سرزده بازدید نمودند.

  به گزارش روابط عمومی شهرداری هشترود:

  سلمان محمدی وآقای شقاقی پور دربازدید سرزده خود درجهت بازدید وتقدیر بمناسبت هفت مهرماه در واحد آتش نشانی حضور یافتند.

  دراین بازدید ضمن گرامیداشت روز آتش نشانی وایمنی سلمان محمدی باعرض تسلیت محرم حسینی به کارکنان این واحد از فداکاریهای این عزیزان تقدیر نمودند.

  عضو شورای اسلامی شهر نیز در این بازدید با بزرگداشت فداکاریها وایثار گری آتش نشانان این عزیزان را اسوه مردارن بی ادعااعلام نمودند.

  دراین بازدید که تعدادی از کارکنان شهرداری نیز حضور داشتند مسوول آتش نشانی با همراهی نمودن بازدیدکنندگان از نحوه عملکرد وفعالیت این واحد وتجهیزات موجود گزارشی ارائه نمودند.

  در خاتمه به رسم یادبود بسته فرهنگی به مناسبت هفت مهرماه تقدیم کارکنان آتش نشانان شهرداری هشترود گردید.

  آخرین به روز رسانی (جمعه ۰۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۷)

   

  بازگشایی مسیر گزری دره سی محله گنجینه کتاب

  سرپرست شهرداری هشترود گفت:با توجه به به نیاز به بازگشایی مسیر گزری دره سی وپیگیری اهالی این منطقه از سالیان قبل ومشکل عبور ومرور با هماهنگی وبررسی میدانی این مسیر از ابتدایی خیابان طالقانی تا محل تلاقی رودخانه بازگشایی گردید.

  به گزارش روابط عمومی شهرداری هشترود؛سلمان محمدی گفت:با پیگیریهای به عمل آمده وهمکاری اعضاء شورای شهر ومشارکت خود اهالی و در بحث واگذاری قسمتی اززمینهایشان که درمسیر بازگشایی قرار داشت دریک حرکت جهادی با حضور فرماندار محترم شهرستان وهیئت همراه واعضاء محترم شورا شهر هشترود درعرض 24 ساعت این مسیر آماده سازی وتسطیح گردید وهمینک در حال آماده سازی برای اقدامات عمرانی میباشد .

  محمدی افزود؛بزرگترین عامل دربحث تملک وبازگشایی بعضی ازنقاط شهر عدم همکاری ومشارکت شهروندان بوده که با برنامه ریزی صورت گرفته وشناسایی کامل مالکین برانیم تا از طریق اعضاء محترم شورا ورایزنی با این اشخاص مشارکت این شهروندان را نیز جلب نماییم وبزودی شاهد بازگشایی چندین مسیردر سطح شهر خواهیم بود .

  وی گفت :با توجه به همکاری ساکنین گزری در ه سی درسمت شمالی این مسیر بعد ازانجام مراحل اداری با مشارکت خود اهالی این قسمت بازگشایی وآزاد سازی خواهد شد که دراین صورت کل مسیر بازگشایی شده تبدیل به راه ارتباطی خیابان بهداشت شمالی با بلوار طالقانی خواهد گردید.

  آخرین به روز رسانی (چهارشنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۸)

   

  دیدار از جانباز 8سال دفاع مقدس وعضو شورای اسلامی شهر هشترود