آخرین مطالب
  
  ورود  آمار بازدید کنندگان
  108امروزmod_vvisit_counter
  168دیروزmod_vvisit_counter
  916این هفتهmod_vvisit_counter
  1004هفته گذشتهmod_vvisit_counter
  4231این ماهmod_vvisit_counter
  5808ماه گذشتهmod_vvisit_counter
  495966کل بازدیدهاmod_vvisit_counter

  امروز: 03 آذر 1396
  

  مدل نگاه ها در شهرداری باید از پائین به بالا باشد/ با مدیران بی انگیزه و با ذهن فرسوده نمی توان انتظار پیشرفت داشت/ راکد بودن ۲۰ ساله طرح فاضلاب مدرن شهری علیرغم اخذ هزینه دفع فاضلاب از مردم

  اخبار - نکته ها

  رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر هشترود :

  مدل نگاه ها در شهرداری باید از پائین به بالا باشد/ با مدیران بی انگیزه و با ذهن فرسوده نمی توان انتظار پیشرفت داشت/ راکد بودن ۲۰ ساله طرح فاضلاب مدرن شهری علیرغم اخذ هزینه دفع فاضلاب از مردم

  محمدرضا قهرمانپور گفت: هشترود از ضعف برخی از مدیران رنج می برد و مادامی که مدیران انگیزه نداشته باشند نمی توانند با ذهن فرسوده گامی در جهت توسعه منطقه بردارند.

  به گزارش خبرنگار پیک هشترود، محمدرضا قهرمانپور رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر هشترود صبح امروز در جلسه مشترک  اعضای شورا با نماینده مردم هشترود شهرداری را بنگاه اقتصادی و فروش خدمات دانست و گفت: شهرداری با فروش خدماتش می تواند سرپا نگه داشته شود و عدم موفقیت شهرداری هشترود در جذب مشتری بدلیل عدم رعایت تکریم ارباب رجوع در سال های گذشته است.

  وی اظهار داشت: امروز برگزاری کلاسهای مشتری مداری و برخورد صحیح با ارباب رجوع باید در همه ادارات و برای همه کارمندان ضروری است.

  عضو شورای شهر هشترود افزود: مدل نگاهها در شهرداری باید از بالا به پائین نباشد و باید با مردم مدارا کرد.

  قهرمانپور تصریح کرد: هشترود از ضعف برخی از مدیران رنج می برد و مادامی که مدیران انگیزه نداشته باشند نمی توانند با ذهن فرسوده گامی در جهت توسعه منطقه بردارند. لذا از نماینده مردم هشترود و چاراویماق در منطقه انتظار داریم تا رایزنی های صورت دهد تا از مدیران توانمند در منطقه استفاده شود.

  وی خاطرنشان کرد: ۲۰ سال است پروژه فاضلاب شهری کلنگ زنی شده و راکد مانده و اگر به همین کندی پیش رود ۲۰ سال هم طول خواهد کشید. این در صورتی است که حق دفع فاضلاب از مردم گرفته می شود و اداره مربوطه می تواند از طریق منابع داخلی هزینه تکمیل پروژه را تامین کند.

  این عضو شورای شهر هشترود تاکید کرد: پایاب سد سهند با صرف هزینه‌ای میلیاردی هنوز در زیر خاک دفن شده است و برخی باغات هشترود از بی آبی خشک می‌شوند.

  وی همچنین از تلاش های بی وقفه چند روز اخیر سرپرست شهرداری هشترود در جهت ایجاد نشاط و اجرای همزمان چندین پروژه تجلیل کرد.

  منبع خبر:پایگاه اطلاع رسانی پیک هشترود:http://t.me/joinchat/AAAAADwwd1Z3rgXJgvQdXw

  نظر
  افزودن جدید
  نوشتن نظر
  نام:
  ایمیل:
   
  آدرس سایت:
  عنوان:
   
  لطفا کد آنتی اسپم نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

  کامپوننت نظرات بر مطالب، جوملا فارسی توسعه و پشتیبانی توسط گروه نرم افزاری جوملا - http://www.joomla.ir"

   
  تصاویر
  پیوندها

  لینک محلی

  شورای اسلامی شهر هشترود