آخرین مطالب
  
  ورود  آمار بازدید کنندگان
  153امروزmod_vvisit_counter
  168دیروزmod_vvisit_counter
  961این هفتهmod_vvisit_counter
  1004هفته گذشتهmod_vvisit_counter
  4276این ماهmod_vvisit_counter
  5808ماه گذشتهmod_vvisit_counter
  496011کل بازدیدهاmod_vvisit_counter

  امروز: 03 آذر 1396
  عملکرد شهرداری

  عملکرد شهرداری

  

  گزارش تصویری از آغاز سال با چهار طرح عمرانی

  عملکرد شهرداری - عملکرد شهرداری

  چهار طرح عمران شهری در آغاز سال 94 اجرا می شود

  شهر دار هشترود از آغاز عملیات اجرایی سه طرح عمران شهری در بهار سال جاری خبر داد.

  اسلام عبدیلر گفت: مجموع اعتبارات طرح ها و پروژه های عمران و توسعه شهری پیش بینی شده در بودجه سال 94 بالغ بر 23 میلیارد و 282 میلیون ریال می باشد که به تدریج و در صورت محقق شدن منابع مالی پیش بینی شده هزینه خواهد شد.

  وی افزود: برای شروع در آغاز سال جاری هم اکنون چهار طرح عمرانی بهبود و توسعه شهری در دست اقدام است که به دو روش پیمان سپاری و امانی اجرا می شوند.

  شهردار هشترود ادامه داد: طرح عظیم احداث مجتمع فرهنگی سیاحتی، زیارتی و تفریحی شهدای گمنام در زمینی به مساحت تقریبی 3 و نیم هکتار در مجاورت مزار شهدای گمنام، احداث فاز اول خیابان چای کنار حدفاصل پل فرهنگیان تا مقابل مدرسه عترت، لایروبی اساسی بستر رودخانه آغبلاغ، نوسازی جوب های فرسوده خیابان شهید بهشتی جنوبی حد فاصل میدان جانبازان تا پل مراغه و ادامه ایجاد رفیوژ خیابان امام خمینی(ره) از جمله طرح های اولویت دار عمرانی است که شهرداری اجرای آن ها را در فصل بهار آغاز کرده و برخی از آن ها از پیشرفت فیزیکی بالایی برخوردار هستند.

  ادامه مطلب...

   

  ساماندهی بازار هفتگی هشترود

  عملکرد شهرداری - عملکرد شهرداری

  ساماندهی چهارشنبه بازار هشترود  آغازشد

  ساماندهی محدوده اثر ترافیکی بازار هفتگی هشترود و چیدمان داخلی این بازار آغاز گردید.

  در پی بی نظمی های پیش آمده در بازار هفتگی هشترود که مدتهای مدیدی بودباعث ایجاد مشکلات ترافیکی در محدوده بازار و اطراف آن شده و نارضایتی هایی را میان مردم و کسبه به وجود آورده بود عملیات ساماندهی  محوطه این بازار آغاز شد.

  باتدبیرمسئولان شهرداری در اولین مرحله از برنامه ساماندهی بازار هفتگی خودروهای فروشندگان از حاشیه جاده اصلی مراغه ، هشترود به داخل محوطه بازار منتقل و در آنجا استقرار داده شدند تا با پیش بینی محل پارک خودروهای شخصی مردم و مراجعه کنندگان به بازار در محل مناسب از پارک خودروها در دو طرف جاده جلو گیری بعمل آید و از این طریق ضمن ساماندهی بازار از بروز هرگونه بی نظمی ترافیکی و حوادث احتمالی پیشگیری گردد.

  توقف پرحجم خودروهای کسبه و مشتریان بازار هفتگی هشترود در روزهای فعالیت این بازار در محدوده اثر ترافیکی باعث مسدود شدن جاده و ایجاد گره ترافیکی می شد که گاهاً حوادثی را نیز به بار می آورد.

  با آواربرداری ساختمان متروکه موجود در محل و تسطیح و شن ریزی بخش هایی از محل بازار هفتگی فعالیت دستفروشان در این بازار نیز تسهیل گردید.

  اسلام عبدیلر شهردار هشترود نیز از بهسازی محوطه این بازار در آینده خبر داد و گفت: شهرداری مصمم است با نظارت بیشتر و رفع مشکلات رفاهی در بازار هفتگی هشترود به ارتقای سطح کیفی این بازار همت گمارد.

  تصاویری از چهارشنبه بازار هشترود را در ادامه مطلب مشاهده فرمایید:

   

  آخرین به روز رسانی (چهارشنبه ۰۳ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۵۴)

  ادامه مطلب...

   

  هرس درختان

  عملکرد شهرداری - عملکرد شهرداری

  با همکاری مدیریت برق هشترود صورت گرفت

  عملیات گسترده هرس درختان سطح شهر

  واحد فضای سبز شهرداری با همکاری و هماهنگی اداره برق هشترود عملیات گسترده هرس سرشاخه‌های درختان معابر و خیابان‌ها را به اجرا گذاشت.

  محمد دولتی مسئول فضای سبز شهرداری هشترود هدف از این اقدام را آزادسازی شبکه و سیم‌های برق و جلوگیری از خطرات احتمالی از جمله آتش سوزی، برق گرفتگی عابرین پیاده، قطع برق و خسارت‌های احتمالی به مشترکین عنوان کرد و گفت: هرچند در برخی موارد هرس ها شدید و باعث صدماتی به درختان کهنسال شهر می شود اما علیرغم میل باطنی برای حفظ ایمنی شهروندان ناچار به همکاری با اداره برق هستیم و تا حد ممکن سعی می کنیم از هرس های غیر ضروری جلوگیری نماییم.

  وی افزود: عملیات هرس و سربرداری درختان در کلیه مسیرهای سطح شهر برای آزادسازی شبکه‌های برق با نظارت کامل واحد فضای سبز اقدام می شود.

  کارشناس مسئول فضای سبز شهرداری هشترود هم چنین افزود: واحد فضای سبز برای جوان سازی درختان فضای سبز بویژه درختان اقاقیا در پارک ها و معابر شهر سرشاخه‌های آن ها را هرس نموده تا ضمن پیرایش و زیباسازی ظاهری درختان، فضای بالای چمن‌ها و گل ها را نیز برای دریافت نور بیشتر آزادسازی نماید.

  دولتی هم چنین از برنامه های واحد فضای سبز برای تجهیز اماکن تفریحی به وسایل بازی و ورزش خبر داد و گفت: واحد فضای سبز احیا و بهسازی پارک شهر نصب ست ورزشی و نیمکت، بازسازی حوض و نصب آبنما در آن، توسعه سیستم روشنایی، احداث نمازخانه و سرویس بهداشتی مناسب و خرید و نصب وسایل بازی جدید را در برنامه خود دارد که در صورت تخصیص اعتبار لازم به اجرا گذاشته خواهد شد.

  تصاویر بیشتر را در ادامه مطلب ببینید:

  آخرین به روز رسانی (چهارشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۳۷)

  ادامه مطلب...

   

  گلی برای شکفتن

  عملکرد شهرداری - عملکرد شهرداری

  گلی برای شکفتن

  عملیات قلمه زنی و نشاءگیری گل ها و گیاهان زینتی در گلخانه شهرداری آغاز شد.

  واحد فضای سبز شهرداری هشترود با کشت نشاء گل های زینتی در گلخانه شهرداری خود را برای بهار سال آینده آماده می کند.

  سال پیش بیش از 2500 نشاء گل رز، ترون و گل های فصلی و چند ساله در گلخانه فضای سبز شهرداری تولید و علاوه بر کاشت در فضاهای شهری بین شهروندان نیز توزیع شد تا در محلات و معابر فرعی و حتی منازل شخصی شهروندان نیز کاشته شده و زیبایی را به محیط زندگی شهروندان هدیه کنند.

  امسال پیش بینی می شود تعداد 4000 قطعه نشاء گل و گیاه زینتی در گلخانه شهرداری تولید شود.

  تصاویر بیشتر را در ادامه مطلب ببینید:

  ادامه مطلب...

   

  گزارش تصویری

  عملکرد شهرداری - عملکرد شهرداری

  گزارش تصویری فعالیت های پاییزی واحد فضای سبز شهرداری هشترود

  واحد فضای سبز شهرداری هشترود این روزها یکی از پرکارترین فصول سال را سپری می کند.

  تصاویر پیش رو گویای اقدامات کارکنان زحمتکش این واحد و مسئول پرتلاش آن است:

  تصاویر بیشتر را در ادامه مطلب ببینید:

   

  آخرین به روز رسانی (شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۰۳)

  ادامه مطلب...

   
  مطالب بیشتر...
  تصاویر
  پیوندها

  لینک محلی

  شورای اسلامی شهر هشترود