آخرین مطالب
  
  ورود  آمار بازدید کنندگان
  111امروزmod_vvisit_counter
  168دیروزmod_vvisit_counter
  919این هفتهmod_vvisit_counter
  1004هفته گذشتهmod_vvisit_counter
  4234این ماهmod_vvisit_counter
  5808ماه گذشتهmod_vvisit_counter
  495969کل بازدیدهاmod_vvisit_counter

  امروز: 03 آذر 1396
  

  در انتخاب روسای کمیسیون ها به تخصص اعضا نگاه کرده ایم/ مردم باید تغییر را احساس کنند

  اخبار - نکته ها

  رئیس شورای شهر هشترود :

  محمدرضا شقاقی پور گفت: مردم زمانی از خدمات مسئولین رضایت دارند که خدمات را لمس کنند و تغییر را احساس کنند.

  به گزارش خبرنگار پیک هشترود، محمدرضا شقاقی پور رئیس شورای اسلامی شهر هشترود در جلسه مشترک نماینده مجلس، شورای شهر و شهردار هشترود با بیان اینکه مردم خواهان تغییر هستند و باید به نیازهای مردم پاسخ داد و اهمیت قائل شد، افزود: شورای شهر، شهرداری، نماینده و فرماندار باید همه تلاش جهادی برای آبادانی شهر داشته باشند.

  وی گفت: نبود امکانات تفریحی در هشترود باعث می‌شود برخی مردم برای تفریح به شهرهای همجوار بروند

  شقاقی پور افزود: در انتخاب روسای کمیسیون ها به تخصص اعضا نگاه کرده ایم تا بتوانیم در فعالیت ها و پروژه ها به صورت تخصصی وارد شویم و اشتباهات را کم کنیم.

  عضو شورای شهر هشترود تصریح کرد: اقدامات مناسبی برای جذب سرمایه گذار صورت گرفته و صحبت هائی هم برای سرمایه گذاری در بخش پروژه محوطه مخابرات، پارک کودک، استخر خصوصی و بازار روز شده است.

  وی تاکید کرد: مردم زمانی از خدمات مسئولین رضایت دارند که خدمات را لمس کنند و تغییر را احساس کنند.

  شقاقی پور ساماندهی امکانات سخت افزاری از جمله ساختمان های متعلق به شهرداری را از مهم ترین اهداف این دوره از شورا خواند.

  زهرا طاهر موسوی سخنگو و عضو کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر هشترود نیز گفت: کارهای فرهنگی باید در تمام نقاط شهر اجرا شود.

  وی افزود: دغدغه اصلی شورای اسلامی شهر و شهرداری اجرای برنامه‌های مناسب فرهنگی است که باید به آن اندیشمندانه و کارشناسی شده برنامه‌ریزی شود زیرا اگر بدون در نظر گرفتن بسته فرهنگی اجرا شود آسیب جبران ناپذیری به فرهنگ جامعه وارد می‌شود.

  طاهر موسوی تلاش شورای پنجم را  بر گسترش فرهنگ شهروندی دانست و اظهار کرد: یکی از موضوعاتی که برای شورای اسلامی شهر هشترود بسیار مهم است مباحث فرهنگی می‌باشد که در این دوره  به صورت جدی به آن ورود پیدا کرده‌ایم.

  وی در ادامه براجرای طرح مسجد جامع وامامزاده سید کمال و سید جمال تاکید کرد و گفت: اجرای این دو طرح فرهنگی در شهر هشترود باعث ایجاد رونق گردشگری خواهد شد.

  یوسف ایلغمی رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر هشترود نیز گفت: دبی آب سد سهند ۵۰۰ لیتر در ثانیه است که ۳۰۰ لیتر در ثانیه در شهر هشترود اسنفاده می شود و اگر ۱۰۰ لیتر مازاد آن در اختیار شهرداری قرار گیرد شهرداری می تواند از آن بهره‌برداری خوبی کند.

  وی گفت: برای خط کشی خیابان‌های شهر ۲۵۰ میلیون ریال نیاز است در صورتی که دستگاه خط کشی ۴۵۰ میلیون ریال می‌باشد و باید شهرداری این دستگاه را برای خط کشی سایر خیابان‌ها تهیه و خریداری کند.

  منبع خبری:

   

  ساعت: 12:19 منتشر شده در مورخ: 1396/06/15 شناسه خبر: 65119:پایگاه اطلاع رسانی پیک هشترود...http://t.me/joinchat/AAAAADwwd1Z3rgXJgvQdXw

   

  نظر
  افزودن جدید
  نوشتن نظر
  نام:
  ایمیل:
   
  آدرس سایت:
  عنوان:
   
  لطفا کد آنتی اسپم نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

  کامپوننت نظرات بر مطالب، جوملا فارسی توسعه و پشتیبانی توسط گروه نرم افزاری جوملا - http://www.joomla.ir"

   
  تصاویر
  پیوندها

  لینک محلی

  شورای اسلامی شهر هشترود